uk Українська
ru Русский
en English
pl Polskie
de Deutsche
es Espanol

Внимание! Перевод сайта выполнен автоматически, с использованием Google Translate.

Главная (не только автобусы)
Ссылка только для роботов

Вернуться на список тем Сортировать по: автору.
Времени: возрастания, убывания.
Тема: 861 - 2 [somebody#6117] про Краків-Прага детальніше
Сообщений: 2, За период 13.05.2005 - 13.05.2005
13.05.2005 17:39:28   ( 2252 )
[somebody#6117]
Я думаю, що квитки в Кракові будуть без проблем, попереднього резервування вимагає лише місце в лежачому чи спальному вагонах. ТН "сидячку" резервувати не треба. Поїзд їде безпосередньо з Кракова до Праги, тому вважаю немає чим перейматися-проїжджаєте до Кракова зранку-берете квиток і йдете гуляти по місту. При дуже великому сумніві можете спробувати резервування на сайті Польської Залізниці, але не можу сказати детально як воно там працює. Якщо їдете за кордон вперше-на вокзалах Кракова голосно розмовляти російською чи українською не раджу і взагалі поводьте себе завбачливо (думаю здогадуєтесь чому) і все буде ОK
13.05.2005 15:55:26   ( 2251 )
13friday #6883
Дуже дякую, але де гарантія, що в Кракові будуть квитки на Прагу, хоч це і не Укрзалізниця, але ж і не Україна, де все твоє - рідне, тим більш за кордон збираюсь вперше. Якщо можна напишіть на email: 13friday@ukr.net, або залиште свій, або... дайте так відповідь.

Искать в заголовках сообщений : да нет
Точное соответствие : да нет

Вы еще новичек на форуме, поэтому включен режим "ТОЛЬКО ЧТЕНИЕ". Для начала попробуйте воспользоваться функцией поиска по форуму

 

page loaded from http://bus.com.ua © PV "API" 1999-2011     webmaster@bus.com.ua     На главную страницу
bigmir)net TOP 100