uk Українська
ru Русский
en English
pl Polskie
de Deutsche
es Espanol

Внимание! Перевод сайта выполнен автоматически, с использованием Google Translate.

Главная (не только автобусы)
Ссылка только для роботов

Вернуться на список тем Сортировать по: автору.
Времени: возрастания, убывания.
Тема: 855 - Киев 5
Сообщений: 9, За период 06.05.2005 - 10.05.2005
06.05.2005 14:48:32   ( 2223 )
Киевлянка #6831
Есть парочка вопросов, помогите:
1. Где находится Киев 5?
2. В указанную стоимость билетов на этом сайте входит стоимость бронировапния?
06.05.2005 15:12:27   ( 2225 )
[somebody#6117]
Киев 5 -АС Дачная находиться на проспекте Победы ближе к виезду на Житомир, можно доехать на троллейбусе от метро Нивки или на куче маршруток. Всё-таки я советую Вам оплачивать бронирование в фирме непосредственно перевозчике (если речь идёт о рейсах зарубеж), поскольку при наличии проблем типа отсутсвия в списке и тд. и тп. (такое иногда бывает) у Вас будет аргумент в том что Вы имели дело непосредственно с перевозчиком, а не через третьи руки и все проблемы должен решать именно перевозчик. А на сайте вроде стоит цена без бронированияю.
06.05.2005 15:31:24   ( 2226 )
[somebody#6036]
1. На автостанциях Киева бронирование не осуществляется
2. На сегодня услуги по бронированию для пассажиров оказываются бесплатно.
3. Использовании системы бронирования позволяет пассажиру избежать взаимодействия с полулегальными "перевозчиками" поскольку билет выкупается в кассе автостанции с соблюдением всех требований законодательства Украины, "перевозчики" чаще всего их не соблюдают.
06.05.2005 15:51:40   ( 2228 )
Киевлянка #6831
Спасибо!
Я забронировала билеты со Львова в Киев - такое бронирование осуществляется? И еще, во Львове сколько автобусных станций?
06.05.2005 17:58:27   ( 2229 )
[somebody#6117]
Всего во Львове 8 автостанций. Основные Львов-1 Центральный по ул. Стрыйской, Львов-2 по ул. Липинского (напр. Червоноград, Луцк, Ковель, Ровно и др.) и АС-8 прямо возле центрального ЖД вокзала. автобус до Киева будет скорее всего идти с Центрального, некоторые рейсы сначала заходят на АС-8, а потом едут на ЦАВ.
К замечанию [somebody#6036]- после новогодних праздников я пробовал купить билет во Львовской кассе на рейс Киев-Констанц - мне сразу же посоветовали обратиться в фирму "Галичина-Тур" или "Евроклуб"-оффис прямо на ЦАВ, поскольку они и вполне легально обслуживают етот маршрут, дело в том что про бронировании места ч-з ЦАВ пассажир не внесён в списки у водителя автобуса, и в посадочной суматохе попробуй ему что-то доказать.
06.05.2005 18:03:43   ( 2230 )
Lviv_admin #6376
Бронювання зі Львова до Києва здійснюється абсолютно безкоштовно.
Є одна халепа про яку я вас хочу попередити. В розкладі вказано Київ 5 (абсолютно вірно відповів somebody#6117 - АС Дачна) проте цей рейс курсує зараз до Київ 1 (центральний автовокзал). Виправити розклад трішки складно технічно, от тому така невідповідність. Вибачайте.
Абсолютно згідний зі somebody#6036.
06.05.2005 18:13:53   ( 2231 )
Lviv_admin #6376
До somebody#6117]. Інформація про списки пасажирів - абсолютний абсурд. Список пасажирів автоматично формує компютер при продажі квитків. Ситуація в яку Ви потрапили дуже подібна до службового зловживання або некомпетентності касира (в чому я сильно сумніваюсь).
Дуже прошу повідомити день Вашого звернення до каси, приблизний час та при можливості її номер. Крім цього дуже хотілося б знати: інформацію про списки Ви отримали в офісі однієї з названих фірм чи Вам про це сказав касир? Відповідь можна прислати вебмайстру або залишити на форумі. Не будьте-байдужі. Від цього залежить якість Вашого обслуговування.
06.05.2005 20:14:24   ( 2232 )
[somebody#6117]
До Львівського Адміна: Справа була 27.12.03 і я просив квиток на 9.01.05 до Хемніца. Уточнення-квитка наперед я не бронював. Офіс Евроклубу тоді був закритий, а в Галичину-Тур на В. Великого я не поїхав. Скандалу я не влаштовував, і номер каси та прізвище касира не записував. Проте чи певні ви що список "пише" лише компютер? Ви ж знаете, що не менше половини квитків "туди і назад" продає німецьке агенство Hauerhoff-Busreisen. Для виїзду назад і внесення в списки в принципі достатньо подзвонити в один з вищезгаданих офісів в Києві чи Львові і вони, ясна річ, в вашу систему не потрапляють; а коли в дні пік на ЦАВ заїжджае одразу 5-7 автобусів Евроклубу, 2-3 Кий-Гранду, Колумб і тд. і тп., починається перевірка спискв водіями, там твориться щось страшне і без втрати нервів і часу не обходиться-перевірте і можете мені заперечити, якщо я не правий. До речі було б непогано в розклад внести всі рейси які є з автовокзалу, зазначати відповідального перевізника і реквізити - тоді вони перестануть бути напівлегальними і довідка даватиме достовірну інформацію про їх курсування, а не "вони собі їздять десь отак в цю пору, а точніше я не скажу"-цитата:)
10.05.2005 08:52:17   ( 2234 )
Lviv_admin #6376
До somebody#6117. Дякую за інформацію. Списки пише не лише компютер. Компютер пише списки лише на автостанціях м. Львова і при в'їзді автобусу на вокзал диспетчер видає водію вже підготований список, який називається відомістю 20-АСС з вказаними прізвищами пасажирів та номерами місць на які їм продано квиточки. Всі рейси, які внесені в розклад автовокзалу - легальні рейси, які мають дозвіл Мінтрансу на посадку пасажирів у Львові (а не транзитний проїзд) та мають укладені угоди з автовокзалом на станційно-касове обслуговування.
Реклама

---

Искать в заголовках сообщений : да нет
Точное соответствие : да нет

Вы еще новичек на форуме, поэтому включен режим "ТОЛЬКО ЧТЕНИЕ". Для начала попробуйте воспользоваться функцией поиска по форуму

 

page loaded from http://bus.com.ua © PV "API" 1999-2011     webmaster@bus.com.ua     На главную страницу
bigmir)net TOP 100