uk Українська
ru Русский
en English
pl Polskie
de Deutsche
es Espanol

Внимание! Перевод сайта выполнен автоматически, с использованием Google Translate.

Главная (не только автобусы)
Ссылка только для роботов

Вернуться на список тем Сортировать по: автору.
Времени: возрастания, убывания.
Тема: 4634 - Законний чи незаконний продаж квитків?
Сообщений: 11, За период 01.01.2015 - 21.01.2015
01.01.2015 15:23:51   ( 9666 )
Tolik #387533
як знайти відповідь на свою запитання на цьму форумі?
01.01.2015 15:31:17   ( 9667 )
Tolik #387533
Я стикнувся з такою ситуацією - доїжджав до Львова з одного містечка, де є автостанція і мене звісно змусили придбати квиток з "вільним місцем". Автобус був переповнений, я майже 2 години в висячому положенні їхав. Наступного разу те ж саме. Касир грубо примусила купувати квиток мене та ще десь десяток людей. Автобус приїхав переповнений. Десяток людей з вільним місцем не могли навіть вільно там стояти. Підкажіть, будь ласка, мають право продавати квитки з вільним місцем касири, вживаючи при цьому грубий тон, показуючи неповагу??? Куди звертатися в таких випадках? Кому підпорядковуються такі автостанції, на яких навіть немає кімнати, де можна почекати на автобус?? Люди взимку змушені чекати надворі з вільними місцями, хто відповідальний за такі речі?
03.01.2015 16:27:02   ( 9672 )
Tolik #387533
Книга скарг)) Невідомо чи ця книга взагалі існує, а на стенді там, на жаль, я знайшов лишень-но розклад руху автобусів
Під департаментом інфраструктури області ви маєте на увазі таку установу як АТП?
Дякую за інформацію
04.01.2015 19:53:22   ( 9674 )
Tolik #387533
Дуже вам вдячний!
02.01.2015 23:37:07   ( 9669 )
[somebody #387713]
Звичайно не законний тому що продаж на транзитний рейс розпочинається по прибуттю автобуса на платформу після того як водій повідомить кількість вільних місць диспетчеру/касиру! Після чого він може продати квитки без надання конкретного місця, тобто посадка на вільне місце, яке дійсно є! Але так як водії на транзитних автостанціях не полюбляють брати пасажирів з квитками,, власники автостанції розпочинають продаж до того як автобус з'явиться на території, щоб не було вивозу пасажирів без квитків які бистро застрибнуть у автобус і розрахуються з водієм! А те що касири у грубій формі то це не дивина, там у них же "план" є, їм треба продавати! Звертатися для початку за книгою скарг, потім у обласний відділ захисту прав споживачів, у департамент інфраструктури області, доречі ця інформація є обов'язковою на стендах автостанції! Підпорядковані вони підприємству власнику!
02.01.2015 23:51:09   ( 9670 )
[somebody #387713]
А щодо кімнат для чекання пасажирів то кожна автостанція проходить атестацію і отримує відповідний клас, згідно якого і закладає у вартість квитка автостанціійний збір у відсотках від тарифу на проїзд! він включає продаж квитків, надання інформації, користування вбиральнями і кімнатами для чекання! Якщо кімнати в даному випадку немає то клас у автостанції найнижчий і пасажирам немає можливості надати таку послугу і це не включено у вартість квитка!
21.01.2015 18:21:54   ( 9688 )
[somebody #389785]
наверное просто в расписании рейса на 9:50, которое перевозчику затвердили в министерстве транспорта нет Вашего населенного пункта, хотя автобус через него едет! и у кассира нет возможности продать вам билет до этого места, это реально! поэтому часто они предлагают билет на предыдущую доступную остановку, а Вы уже с водителем дальше договоритесь! Вам дали на следующую остановку и дороже)))
21.01.2015 20:15:28   ( 9691 )
[somebody #389785]
кассиру выгодно продать билет подороже, это и так понятно...а то что там на автобусе написано, кто его знает.. Вам продали билет на рейс который по документам должен ехать
03.01.2015 19:19:29   ( 9673 )
[Рус #387825] #387825
За нею варто було звернутися і відмовити Вам вони не мають права! Потім треба звертатися в Управління захисту прав споживачів, потелефону отримати консультацію! Департамент Інфраструктури це в облдержадміністарації відділ який займається транспортом, містобудуванням та іншим!
А АТП - це підприємство-перевізник, яке виконує рейси на які отримало дозвіл згідно конкурсу!

Якщо цікавить більше інформації раджу почитати в інтернеті:
Наказ 700 (Про затвердження Порядку регулювання діяльності автостанцій) та постанову КМУ 176 (Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту)
21.01.2015 13:12:27   ( 9685 )
макс #389919
На днях я ехала в Снежково, купила билет в кассе на автобус ВАЛКИ-АС СЕРПНЕВЕ на 09.50, но в билете было написано "ВІД ВАЛКИ АС до ЯСЕНЕВЕ" (заплатила 05.50грн.). Когда я вернулась в кассу и спросила почему мне дали билет в Ясенево и заплатила я за билет в Ясенево если я еду в Снежково (а это ближе) мне ответили, что остановки "Снежково" у них нет, а потом предложили поменять на билет на автобус который едет конкретно через Снежково в 13.00 (в смысле если мне что то не нравится - жди до 13.00). Когда я подошла на посадку, на автобусе которым я должна была ехать(валки - серпневе) было написано "ВАЛКИ - ХАРЬКОВ". И так ехало человек 5. ВОПРОС: Или я дурак, или кто то кого то "обманывает"? Все зделано для людей..типа вот видите мы идем вам на встречу...даем билет(дороже) до станции которая дальше на "парочку" км, зато вам пол дня не ждать..классный "трюк". Мне конечно пофиг, я через пару дней уеду..за людей обидно..
21.01.2015 18:58:17   ( 9690 )
макс #389919
Да, только почему мне не дали билет на остановку раньше))) и название автобуса не совпадало.. ответ на этот и другие интересные вопросы я уверена что есть))
Реклама

---

Искать в заголовках сообщений : да нет
Точное соответствие : да нет

Вы еще новичек на форуме, поэтому включен режим "ТОЛЬКО ЧТЕНИЕ". Для начала попробуйте воспользоваться функцией поиска по форуму

 

page loaded from http://bus.com.ua © PV "API" 1999-2011     webmaster@bus.com.ua     На главную страницу
bigmir)net TOP 100